Skocz do zawartości

Provident - zawiadomienie o terminie i odpowiedź na pozew

Polecane posty

Czy mieli Państwo do czynienia z firmą Provident? Pozwali mnie do sądu i teraz mam tam iść w listopadzie. Mam też złożyć odpowiedź na pozew w ciągu 2 tygodni. Jeszcze mam tydzień. Nie wiem kompletnie co tam napisać? Boję się, że zaraz się zamotam i nic sensownego nie napiszę. Zwracam się więc z próbą o pomoc. Ale taką praktyczną co konkretnie napisać. Pozdrawiam.

4 godziny temu, Gość Janka napisał:

Czy mieli Państwo do czynienia z firmą Provident? Pozwali mnie do sądu i teraz mam tam iść w listopadzie. Mam też złożyć odpowiedź na pozew w ciągu 2 tygodni. Jeszcze mam tydzień. Nie wiem kompletnie co tam napisać? Boję się, że zaraz się zamotam i nic sensownego nie napiszę. Zwracam się więc z próbą o pomoc. Ale taką praktyczną co konkretnie napisać. Pozdrawiam.

Jeśli pozostał już tylko tydzień na złożenie odpowiedzi na pozew w sprawie z Provident to należy działać jak najszybciej. Wynika to z faktu, że przekroczenie terminu wskazanego przez sąd spowoduje, iż w sprawie będzie mógł zostać wydany wyrok zaoczny. Taka sytuacja dla osoby pozwanej jest bardzo niekorzystna. Skutkuje koniecznością złożenia sprzeciwu od wyroku zaocznego, a ten podlega opłacie w wysokości 1/2 opłaty od pozwu.

Jako Kancelaria EUROLEGE mamy wieloletnie doświadczenie w sporach sądowych z firmami pożyczkowymi, w tym z Provident, z którym wygrywaliśmy wielokrotnie. Wiemy już jak wygląda strategia procesowa tej chwilówki i potrafimy się do niej przygotowywać.

Oczywiście zapraszamy do kontaktu. Otrzyma Pani wsparcie jednego ze współpracujących z nami prawników od spraw antywindykacji.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...