Skocz do zawartości

Ultimo - pozew EPU

Polecane posty

Gość Agnieszka

Wczoraj odebrałam z poczty list sądowy. Okazało się, że to z e-sądu. W środku nakaz zaplaty w EPU i pozew od Ultimo Portfolio Investment. Jakie widzicie szanse na wygraną w tej sprawie i co teraz konkretnie robić? Jak i gdzie pisać? Obawiam się wszystkiego bardzo bp mam pracę, w której krzywo patrzą na takie historie. Podajcie jakieś gotowe przykłady rozwiązania sprawy albo pomóżcie. Jestem załamana i jednocześnie zdesperowana żeby walczyć do końca z tym Ultimo. AGNIESZKA

4 godziny temu, Gość Agnieszka napisał:

Wczoraj odebrałam z poczty list sądowy. Okazało się, że to z e-sądu. W środku nakaz zaplaty w EPU i pozew od Ultimo Portfolio Investment. Jakie widzicie szanse na wygraną w tej sprawie i co teraz konkretnie robić? Jak i gdzie pisać? Obawiam się wszystkiego bardzo bp mam pracę, w której krzywo patrzą na takie historie. Podajcie jakieś gotowe przykłady rozwiązania sprawy albo pomóżcie. Jestem załamana i jednocześnie zdesperowana żeby walczyć do końca z tym Ultimo. AGNIESZKA

Pani Agnieszko, zaczniemy od tego, że na złożenie skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty w EPU w sprawie z Ultimo ma Pani 2 tygodnie. Termin liczy się od dnia odebrania przesyłki adresowanej z e-sądu.

Z naszego doświadczenia wynika, że ponad 80% spraw z firmą Ultimo można wygrać w całości. Tak wskazują nasze statystyki. Dlatego możemy Pani zaoferować pomoc w tej sprawie i chętnie tej pomocy udzielimy. Zapraszamy do kontaktu. Od wielu lat pomagamy osobom pozwanym do sądów w całej Polsce o zapłatę z powództwa firm windykacyjnych, pożyczkowych oraz banków. Część z naszych licznych sukcesów znajdzie Pani tutaj: https://www.darmowyprawnik.eu/wygrane-sprawy/

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...