Skocz do zawartości

Nakaz zapłaty z sądu rejonowego Gdańsk - Południe

Polecane posty

Gość Trocki

Dostałem dzisiaj nakaz zaplaty w postępowaniu upominawczym z sądu rejonowego Gdańsk-południe.

Pozew od firmy windykacyjnej. I teraz pytanie. Czy jest sens składać sprzeciw od nakazu zapłaty? Coś słyszałem że z windykacją w sądzie nie jest łatwo wygrać. Jakie są wasze doświadczenia?

14 godzin temu, Gość Trocki napisał:

Dostałem dzisiaj nakaz zaplaty w postępowaniu upominawczym z sądu rejonowego Gdańsk-południe.

Pozew od firmy windykacyjnej. I teraz pytanie. Czy jest sens składać sprzeciw od nakazu zapłaty? Coś słyszałem że z windykacją w sądzie nie jest łatwo wygrać. Jakie są wasze doświadczenia?

Czy jest sens składać sprzeciw od nakazu zapłaty wydanego przez sąd? W 99% jest sens, ponieważ daje to szansę na całkowite oddłużenie albo istotne jego zmniejszenie. Natomiast jaką obrać strategię w danej sprawie zależy od tego kto konkretnie składa pozew do sądu i na jakich dokumentach opiera swoje roszczenie.

Czy jest to nakaz zapłaty z Sadu Rejonowego Gdańsk - Południe czy tez każdego innego sądu procedura odwołania wygląda tak samo. Czyli po otrzymaniu nakazu zapłaty z sądu osoba pozwana ma 2 tygodnie na złożenie sprzeciwu od nakazu zapłaty. Termin liczy się od dnia, w którym strona pozwana odebrała nakaz zapłaty adresowany z sądu wraz z pozwem oraz załącznikami.

Czy ciężko jest wygrać z firmą windykacyjną w sądzie? Nie wiemy jakie doświadczenia mają inni prawnicy zajmujący się tego rodzaju sprawami, ale u nas statystyka przemawia na naszą korzyść i to znacząco 🙂 Więcej niż 80% spraw z firmami windykacyjnymi w sądzie kończy się dla naszych Klientów wynikiem pozytywnym. A zatem na pewno warto próbować walczyć o oddłużenie.

W naszej Kancelarii EUROLEGE od wielu lat zajmujemy się pomocą osobom pozwanym do sądów w całej Polsce przez firmy windykacyjne, pożyczkowe oraz banki. Jeśli potrzebuje Pan pomocy to chętnie jej udzielimy.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/
Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...