Skocz do zawartości

Nakaz zapłaty Ultimo

Polecane posty

Witam wszystkich. Mnie też dotknął problem długów, ale do rzeczy. Miałem kiedyś chwilowkę. Nie splacilem całości szczerze się przyznam. Dostałem nakaz zaplaty  z Ultimo. A ściślej z sądu rejonowego w Lublinie. I teraz pytanie czy mam się odwoływać?  Czy jest sens skoro nie splacilem długu z chwilówki? Jeśli jest jakaś szansa to chętnie skorzystam, ale jeśli nie to może lepiej zapłacić te 3 tysiące z hakiem i mieć święty spokój?

16 godzin temu, Gość Roger napisał:

Witam wszystkich. Mnie też dotknął problem długów, ale do rzeczy. Miałem kiedyś chwilowkę. Nie splacilem całości szczerze się przyznam. Dostałem nakaz zaplaty  z Ultimo. A ściślej z sądu rejonowego w Lublinie. I teraz pytanie czy mam się odwoływać?  Czy jest sens skoro nie splacilem długu z chwilówki? Jeśli jest jakaś szansa to chętnie skorzystam, ale jeśli nie to może lepiej zapłacić te 3 tysiące z hakiem i mieć święty spokój?

złóż sprzeciw od nakazu zapłaty w tedy wyeliminujesz go z obrotu prawnego, sprawa z e-sądu zostanie umorzona a w tedy możesz spłacić zadłużenie pomijając koszty sądowe, a jak nie masz kasy to po skutecznym wniesieniu sprzeciwu zyskasz dużo czasu na zgromadzenie środków na spłatę tej wierzytelności.

Dnia 16.10.2020 o 19:20, Gość Roger napisał:

Czy warto? Na pewno tak 🙂 Wynika to z modelu działania i wydawania nakazów zapłaty przez e-sąd bez żadnych dokumentów ze strony powoda - w tym przypadku Ultimo. Jeśli potrzebuje Pan pomocy w tej sprawie to chętnie pomożemy. Mamy wieloletnie doświadczenie w pomocy osobom pozwanym do sądów w całej Polsce przez firmy windykacyjne - w tym ULTIMO -, firmy pożyczkowe oraz banki.

Zapraszamy do kontaktu.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...