Skocz do zawartości

EUROLEGE Kancelaria

Administrators
 • Ilość treści

  406
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

EUROLEGE Kancelaria wygrał w ostatnim dniu 22 Maj

EUROLEGE Kancelaria ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

2 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Jeśli o sprawie komorniczej dowiedziała się Pani nie więcej niż 7 dni temu to można złożyć wniosek o przywrócenie terminu w sprawie składając jednocześnie środek zaskarżenia. Oczywiście w tym również możemy Pani pomóc. Więcej na temat wniosku o przywrócenie terminu znajdzie Pani w naszym poradniku: https://www.darmowyprawnik.eu/jak-napisac-wniosek-o-przywrocenie-terminu-kiedy-zlozyc-i-jakie-sa-warunki-odpowiadamy/
 2. Pani Marcelino, Ferratum Bank to zagraniczna firma pożyczkowa, która działa również na terytorium Polski. Jako Kancelaria EUROLEGE mieliśmy z nią do czynienia wielokrotnie i wielokrotnie udawało nam się wybronić naszych klientów w procesach sądowych. Ciekawy opis tego czym jest Ferratum Bank i jak sobie z nim radzić znajdzie Pani w naszym poradniku dostępnym tutaj: https://www.darmowyprawnik.eu/nakaz-zaplaty-i-pozew-z-ferratum-bank-o-zaplate-pozyczki-jak-sie-bronic/ Tradycyjnie Ferratum Bank składa pozwy w EPU, co daje możliwość szybszego i tańszego załatwiania spraw. Pani oczywiście powinna odwołać się od wydanego przez e-sąd nakazu zapłaty. Jeśli pozew w EPU został złożony przed 7 lutego 2020 roku to sprawa zostanie przekierowana do sądu właściwego dla Pani miejsca zamieszkania. A jeśli 7 lutego 2020 roku albo później to sprawa zostanie umorzona i ewentualnie Ferratum Bank złoży pozew w sądzie tradycyjnym po raz drugi. Oczywiście zachęcamy do kontaktu. Od ponad 8 lat reprezentujemy osoby zadłużone w sporach z firmami pożyczkowymi, windykacyjnymi oraz bankami. Chętnie pomożemy Pani w procesie sądowym z Ferratum Bank. Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/ Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.
 3. Jeśli nie zamieszkiwała Pani pod adresem, na który kierowana była korespondencja z sądu to oczywiście możemy Pani pomóc zatrzymać komornika, uchylić egzekucję, a także odzyskać pieniądze, jeśli zostały zabrane przez komornika w toku egzekucji. Trzeba jednak sprawdzić poprawność formalną sprawy na etapie sądowym. Chętnie Pani pomożemy. Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/ Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.
 4. W czasie epidemii i stanu zagrożenia epidemicznego komornicy powinni powstrzymać się przed dokonywaniem jakichkolwiek czynności w terenie. Zgodnie z jedną z tarcz antykryzysowych zakazano wykonywania eksmisji. Natomiast co do egzekucji z kont bankowych to komornicy nadal posiadają takowa możliwość. Jest to pośredni sposób egzekucji. Należy natomiast ustalić, czy postępowanie komornicze prowadzone jest zgodnie z prawem. W tym celu koniecznym jest zbadanie, czy jeszcze na etapie postępowania sądowego nie doszło do naruszenia przepisów prawa. To z kolei dałoby podstawę do tego żeby nie tylko egzekucję umorzyć, ale też odzyskać zajęte w jej toku środki. Chętnie przyjrzymy się sprawie. Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/ Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.
 5. Postępowanie egzekucyjne powinno zostać umorzone z dniem ogłoszenia upadłości. Komornik działa bez podstawy prawnej, w związku z czym powinien Pan jak najszybciej złożyć komornikowi wniosek o umorzenie egzekucji przesyłając co najmniej kserokopię postanowienia o ogłoszeniu upadłości. Takie pismo powinno również trafić do prezesa sądu rejonowego, przy którym działa komornik. Co do syndyka, to wszystkie kwestie związane z prowadzonym postępowaniem upadłościowym powinien Pan zgłaszać do sędziego nadzorującego to postępowanie. Niestety, ale przedwczesne podejmowanie kroków w celu uzyskania upadłości konsumenckiej jest wielkim błędem. Wielu osobom wydaje się, że ogłoszenie upadłości konsumenckiej w magiczny sposób spowoduje, że nagle ich problemy przestaną istnieć. Nic jednak bardziej mylnego. To dopiero początek problemów. A zgodnie z obowiązującymi przepisami upadłość może trwać nawet 13 lat i zakończyć się bez umorzenia długów upadłego. Dlatego zawsze lepiej na początku skorzystać z podstawowych metod oddłużania, a upadłość konsumencką zostawić sobie na czas, kiedy inne metody oddłużania zawiodą. Dodatkowo zachęcamy do przejrzenia oddzielnego tematu poświęconego upadłości konsumenckiej:
 6. Działania firm windykacyjnych, jeśli są mocno nasilone mogą stanowić przestępstwo uporczywego nękania. Stanowi ono przestępstwo. W takiej sytuacji może Pan zgłosić sprawę na policję jako uporczywe nękanie. Więcej znajdzie Pan w naszym poradniku dostępnym tutaj: https://www.darmowyprawnik.eu/uporczywe-nekanie-z-windykacji-zawiadomienie-o-mozliwosci-popelnienia-przestepstwa-przez-windykatora-wzor/ Jeśli firmy windykacyjne przysyłają Panu wezwania do zapłaty nie zalecamy jakiegokolwiek kontaktu do momentu uzyskania przynajmniej wstępnej porady w swojej sprawie od prawnika zajmującego się stale sprawami antywindykacji. W naszej Kancelarii EUROLEGE posiadamy ponad 8-letnie doświadczenie w tego typu sprawach i chętnie służymy pomocą. Dodatkowo zachęcamy do przeczytania artykułu na naszym blogu, w którym wytłumaczone jest jak radzić sobie z wezwaniami do zapłaty z windykacji: https://www.darmowyprawnik.eu/wezwanie-do-zaplaty-z-ultimo-kruk-getback-hoist-co-odpisac-firmie-windykacyjnej/ W sprawie komorniczej, która toczy się z Pana udziałem należałoby ustalić, czy nie doszło jeszcze na etapie postępowania sądowego do naruszenia przepisów formalnych. Takie naruszenia nie są niczym szczególnie rzadkim, występują w niektórych sprawach. A jeśli by takowe występowały również w Pańskiej to można uchylić podstawy wszczęcia egzekucji, umorzyć ją i nawet odzyskać zabrane przez komornika pieniądze! Jeśli jest pan zainteresowany pomocą to zachęcamy do kontaktu. Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/ Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.
 7. Pani Krystyno, nie zalecamy kontaktu z firmą windykacyjną na własną rękę, bez uprzedniej konsultacji z prawnikiem od spraw oddłużeniowych. Złożenie wniosku o rozłożenie na raty, czy dokonywanie jakichkolwiek wpłat na obecnym etapie byłoby najgorszym rozwiązaniem. Stanowiłoby uznanie zadłużenia i właściwie utratę realnych szans na skuteczny proces oddłużania. Więcej na temat tego czego nie robić znajdzie Pani w naszym poradniku dostępnym tutaj: https://www.darmowyprawnik.eu/uznanie-dlugu-czego-robic-aby-uznac-zadluzenia/ Chętnie zapoznamy się z Pani sytuacją bliżej i podpowiemy co robić, a czego nie robić. Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/ Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.
 8. Zgodnie z przepisami ustawy o kredycie konsumenckim nie jest dopuszczalne, aby pozaodsetkowe koszty kredytu wynosiły więcej niż pożyczony kapitał. Do tego dochodzą jednak również odsetki. Nie znając konkretnych przepisów umowy nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć całkowicie. Właściwie jedynym miejscem, w którym można ustalić, że żądane kwoty przez Profi Credit są zawyżone jest sąd. A jedyną drogą to doprowadzenie do sytuacji, w której Profi Credit pozwie Pana do sądu o zapłatę. Wówczas można podnosić wszystkie zarzuty do zawartej umowy i kwestionować wysokość naliczanych kwot. Więcej na temat procesu sądowego z Profi Credit znajdzie Pan w naszym poradniku dostępnym tutaj: https://www.darmowyprawnik.eu/wygrac-profi-credit-poradnik-dluznika-wekslowego/ Można również uprzednio złożyć oświadczenie o sankcji kredytu darmowego. Jeśli jest Pan zainteresowany pomocą w tej sprawie to zachęcamy do kontaktu. Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/ Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.
 9. Zgodnie z przepisami prawa taka sytuacja jest dopuszczalna. Jednak dopuszczalność nie oznacza, że windykator może dzwonić i pisać stale. Jeśli tak się dzieje to może popełniać przestępstwo uporczywego nękania. Więcej na ten temat znajdzie Pani w naszym poradniku dostępnym tutaj: https://www.darmowyprawnik.eu/uporczywe-nekanie-z-windykacji-zawiadomienie-o-mozliwosci-popelnienia-przestepstwa-przez-windykatora-wzor/ Jeśli sprawa znajduje sięna etapie sądowym to zachęcamy do kontaktu. Postaramy się Pani pomóc w procesie sądowym. Posiadamy ponad 8-letnie doświadczenie w sprawach sądowych o zapłatę długów. Pod wskazanym linkiem znajdzie Pani część z naszych wyroków, w których broniliśmy osoby pozwane: https://www.darmowyprawnik.eu/wygrane-sprawy/ Zachęcamy do kontaktu. Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/ Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.
 10. Czy zastaw, o którym Pani mówi to zastaw rejestrowy i informacja ta wpisana jest w dowodzie rejestracyjnym? Rozumiemy, że właścicielem samochodu jest Pani, a nie firma finansująca zakup? Bez analizy dokumentów nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na pytanie, czy bank prawidłowo wypowiedział umowę. Czy taki akt zgodny był nie tylko z umową, ale również przepisami prawa. Trzeba pamiętać, że wypowiedzenie umowy kredytowej przez bank to określona ściśle procedura. Jej naruszenie powoduje, że wypowiedzenie umowy kredytu staje się bezskuteczne i umowa nadal wiąże. Więcej na ten temat znajdzie Pani w artykule na naszym blogu: https://www.darmowyprawnik.eu/wypowiedzenie-umowy-pozyczki-kredytu-chwilowka-bank-co-robic/ Jeśli potrzebuje Pani pomocy zachęcamy do kontaktu. Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/ Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.
 11. Pani prośba przekierowana została już do naszego biura obsługi interesantów. Prosimy oczekiwać na kontakt ze strony naszego konsultanta.
 12. Rozumiemy, że sprawa znajduje się na etapie postępowania egzekucyjnego, czyli czynności prowadzonych przez komornika sądowego. Niestety, ale większych szans na zatrzymanie działań komornika w terenie nie ma. Wyjątkiem jest sytuacja, w której jeszcze na etapie postępowania sądowego doszło do uchybień natury formalnej. W takim przypadku możliwe jest nie tylko zatrzymanie działań komornika, ale też odzyskanie zabranych pieniędzy. Chętnie przeanalizujemy Pana sprawę i ustalimy czy istnieją szanse na pomoc. A jeśli tak, to takiej pomocy możemy się podjąć. Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/ Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.
 13. Oczywiście przysługuje Panu zwrot wszystkich nadpłaconych kosztów pożyczki. A więc odsetek, prowizji, kosztów czy ubezpieczenia. Więcej na temat zwrotów prowizji znajdzie Pan w publikacji na naszym blogu dostępnej tutaj: https://www.darmowyprawnik.eu/zwrot-prowizji-po-wczesniejszej-splacie-kredytu-i-konsolidacji/ Zachęcamy również do kontaktu. Zajmujemy się także odzyskiwaniem nadpłaconych kosztów kredytów konsumenckich. Pomagamy osobom w całym kraju. Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/ Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.
 14. Nie ma czegoś takiego jak anulowanie debetu. Nie znamy dokładnie umowy łączącej Pana z bankiem. Być może da się coś zrobić, ale to wymaga dokładnej analizy prawnej. Ponadto ewentualne ruchy w celu anulowania zadłużenia albo zmniejszenia jego wartości można skutecznie wykonywać dopiero na etapie sądowym. Czyli dopiero wówczas, gdy bank pozwie Pana do sądu o zapłatę długu. To będzie dopiero miejsce i czas na ewentualne ruchy. Gdyby jednak spłacił Pan całość zadłużenia to naturalnie sprawa nie znajdzie swojego finału w sądzie. Gdyby sprawa trafiła do sądu zachęcamy do kontaktu. Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/ Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.
 15. Takie działania, które Pan opisuje mogą być z dwóch powodów niebezpieczne. Po pierwsze, celowe ukrywanie majątku przed wierzycielami zagrożone jest sankcjami karnymi. Po drugie, dokonanie darowizny na rzecz osoby najbliższej to prosta droga to tzw. skargi pauliańskiej i stwierdzenia bezskuteczności czynności darowizny. Więcej na interesujące Pana zagadnienie znajdzie Pan na naszym blogu tutaj: https://www.darmowyprawnik.eu/co-to-jest-skarga-paulianska-i-jaki-jest-jej-termin-przedawnienia/
×
×
 • Utwórz nowe...