Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Wcześniej
 2. Gość

  Chwilowki po terminie

  Bardzo Dziekuje za informacje
 3. Pani Ewelino, windykator to pracownik prywatnej firmy. Niewiele może, jeśli chodzi o przymusowe żądanie pieniędzy. Jeśli jest Pani zainteresowana tematyką odsyłamy do ciekawej lektury na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/co-moze-windykator-terenowy/ Może Pani również zwrócić się do nas po pomoc. Tel: 530 333 130
 4. Gość

  Chwilowki po terminie

  Witam Dzis o 21 byl u mnie w domu windykator.Syn bardzo sie wystraszyl.Windykator chcial od reki dostac pieniadze ktorych ja nie mam.Powiedzial wprost ze jak do konca miesiaca nie splace pewnej kwoty to w marcu bede zmyszona oddac cala kwote na raz.Boje sie windykatora.Boje sie odbierac telefon ktory dzwoni kilkanaście razy dziennie. Nie wiem co mam robic.Nie mam pieniedzy.Nie mam tez w tym momencie pracy choc jej szukam.Zawsze przeszkoda jest fakt że sama wychowuje dziecko. Co mam robi bo nie wiem.Jak z tym wszystkim sobie poradzic.Firmy u ktorych mam chwilowki wciaz pisza sms e-mail i zastraszaja. Pomóżcie bo mi odechciewa sie juz żyć
 5. Gość

  Opłaty komornicze

  Jak byłeś za granicą to da się odkręcić. Pisz do Eurolege. Pomagają jak ktoś był za granicą i ma teraz komornika. Tak czytałam.
 6. Nie da rady. Możesz wnioskować o zwolnienie od kosztów sądowych, ale od 100 zł to Cię raczej nie zwolnią 🙂
 7. Kesi, to że komornik zajął to nie znaczy, że mógł. Jak się nie odwołasz i nie skorzystasz z pomocy fachowców to przepadniesz. Mi pomogło Eurolege jak miałam komornika. Sprawa na biegu, ale liczę, że będzie ok. Pisz albo dzwon do nich. Analiza nic nie kosztuje. Potwierdzam, że warto.
 8. Gość

  Komornik ( co zrobić ? )

  Wiesz co? Jak dla mnie to się wydaje, że nie da rady pomóc. Ale napisz lub zadzwoń na biuro do Eurolege to może ci poradzą coś.
 9. Gość

  Koksztys

  W ogóle o nich nie myśl i nie rozmawiaj. Nic nie podpisuj. Ja miałem z nimi sprawę sądową i pomagało mi Eurolege. Wynik? Wygrana sprawa w całości. Nie poddawaj się i zgłaszaj do fachowców. Oni żerują na takich jak my.
 10. Gość

  VIVUS

  I dobrze. Nie płać tym lichwiarzom ani złotówki. Mi pomogło Eurolege jak sprawa była w sądzie. Nie wiem jak to zrobili, ale nie musiałem płacić ani złotówki 😂
 11. Nie musisz oddawać więcej niż pożyczyłeś poza odsetkami do dnia zwrotu. Wprowadzają cię w błąd. Nie dawaj się. Jak coś pisz do Eurolege. Na pewno ci pomogą.
 12. Odstąpiłem od umowy pożyczki przed upływem 14 dni. 30 dni od odstąpienia mijało 01.02.2020. Spłaty kwoty pożyczki i odsetek dokonałem w dniu 05.02.2020. Pożyczkodawca żąda odemnie spłaty kwoty prowizji. Czy ma do tego podstawy prawne jeśli tak to gdzie są one zawarte?
 13. Witam, na przelomie marca kwietnia 2019r zostala wzieta chwilowka na 30 dni VIVUS z kwota do splaty 3000zl niestety nie zostala splacona utracilam prace. W sierpniu wrzesniu przychodzily meile upominawcze z Windykacji , końcem wrzesnia KOKSZTYS przyslal pismo windykacja przedsadowa Na ta chwile narazie cisza , cos trzeba z tym robic ciezko mi spłacic calosc , czy jestescie w stanie jakos pomóc ?
 14. Gość

  Koksztys

  Witam, otrzymałam wiadomość od firmy Koksztys o tym, że teraz będą administratorami moich danych osobowych. Poszukałam trochę o nich w internecie no i nie cieszą się dobrym imieniem. Posiadam kredyt oraz kartę kredytową, jednak wszystko wpłacane w terminie, więc nie wiem co moje dane robią w windykacji. Pytanie moje brzmi; czy powinnam się w jakiś sposób niepokoić tą sytuacją? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam, Magdalena.
 15. Kruk! Tak się doszukali mieszkania że komornik je zajął, za 5000tys!uważajcie
 16. Gość

  Opłaty komornicze

  Sytuacja wygląda tak: Miałem dług w banku, który trafił do komornika. (udało mi się go spłacić) ale mam pytanie dot. Kosztów komorniczych. Komornik wysłał pismo pod mój stary adres zameldowania, którego nie odebrałem. Nie bylo mnie w Polsce i nie mam w Polsce meldunku. Po tygodniu listonosz zostawił awizo. Miałem jeszcze 7 dni na odebranie listu. I w dniu przyniesienia awizo przyjechał komornik pod mój adres zameldowania, ale mnie nie zastał. Po czym po splaceniu otrzymałem rachunek jakby, w którym była policzona opłata za korespondencję oraz 100 zł za przyjazd komornika. Mam pytanie, czy on wogole miał prawo przyjeżdżać, skoro ja miałem jeszcze 7 dni na odbiór korespondencji oraz czy miał prawo naliczyć opłatę za przyjazd? Skoro miałem urzędowy czas na odbiór korespondencji, czy on nie powinien przyjechać dopiero jak otrzymałby zwrot korespondencji nieodebranej z poczty?
 17. Dzień dobry. Dowiedziałam się że mam do odebrania list od komornika . ( Obecnie Mieszkam i pracuję w innym mieście niż miejsce gdzie przebywałam ) Ok. 1,5 miesiąca do 2 otrzymałam nakaz zapłaty gdzie niestety zlekceważyłam i są skutki. Czy jest szansa aby zatrzymać komornika ? Pracuje na umowę zlecenie która co miesiąc podpisuję . Wychowuje sama synka i chciałabym uzyskać od kogoś pomoc w egzekucji aby opóźnić pracę komornika . Jestem jedyną osobą która pracuje i utrzymujemy się z synem ( 2 lata ) z mojej wypłaty a podobno komornik zabiera 100% . Czy kancelaria EuroLege jest w stanie coś pomóc? ( Dług 7 tyś ) Proszę o odpowiedź
 18. Szanowny Panie, wszystko zależy od przyjętej przez mecenasa prowadzącego sprawę taktyki procesowej. W tej kwestii należy skontaktować się bezpośrednio z prawnikiem i ustalić kwestię stawiennictwa. Nie należy podejmować decyzji samodzielnie, ponieważ może skończyć się to przykrymi konsekwencjami, w tym przegraną w procesie.
 19. Pani Ewo, w takich sprawach możemy Pani pomóc. Zachęcamy do kontaktu Tel: 530 333 130 Mail: kontakt@eurolege.pl
 20. Prosze o informacje,czy jesli do sprawy z 2011r zostal ustanowiony Kurator ze wzgledu na brak mozliwosci stwierdzenia pobytu pozwanego,to czy jesli dopiero teraz komornik egzekwuje dlug,to czy mam skladac wniosek o prawidlowe doreczenie,skarzyc wyrok w calosci wraz z klauzula wykonalnosci /.Komornik juz zajal mi swiadczenie rehabilitacyjne i dopiero teraz dowiedzialam sie o sprawie.
 21. Podobno istnieje jakiś patent na niepłacenie opłaty 100 zł za uzasadnienie wyroku. Na jaki paragraf się powołać?
 22. Gość

  Sprawa sądowa

  Witam czy jeśli wasz mecenas opiekuje się moja sprawa i zostanie wyznaczony termin rozprawy musze się na nim pojawić? Czy mecenas repereztuhe mnie także w sądzie?
 23. Żadna firma windykacyjna, bank czy firma pożyczkowa nie jest uprawniona do takich czynności. Wyjątek to jedynie sytuacja, że dobrowolnie Pan podpisze zgodę na dokonywania potrąceń. Jeśli Pan tego nie zrobi wierzyciel nie ma żadnych praw względem Pańskiego wynagrodzenia. A ewentualna próba powiadomienia o Pańskim zadłużeniu pracodawcy może być potraktowana jako naruszenie dóbr osobistych, a nawet w pewnych okolicznościach jako przestępstwo. Tylko komornik działający na podstawie tytułu wykonawczego uprawniony jest do dokonywania zajęcia wynagrodzenia. Zatem jeśli otrzyma Pan jakiekolwiek pismo z sądu w tej sprawie zachęcamy do kontaktu. Tel: 530 333 130 Mail: kontakt@eurolege.pl
 24. Gość

  Chwilowki po terminie

  Witam serdecznie mam takie pytanie Pewna firma pozyczkowa wyslala mi smsa o tresci wyslania pisma do zakladu pracy o potracenie danej kwoty z wynagrodzenia Czy jest to mozliwe i zgodne z prawem? Z tego co mi wiadomo to komornik moze tylko sciagac dlug z konta
 25. Ze wskazanej relacji wynika, że wypowiedzenia umowy - o ile w ogóle była ważnie zawarta - nie można traktować poważnie. Zalecamy, aby nie kontaktować się z firmą windykacyjną i nie dokonywać natychmiastowych płatności. Grozi to szybkim pozwem i uznaniem zadłużenia. Chętnie zajmiemy się sprawą na etapie sądowym. Jeśli tylko przyjdzie jakiekolwiek pismo z sądu to wówczas zachęcamy do pilnego kontaktu. Tel: 530 333 130 Mail: kontakt@eurolege.pl
 26. Gość

  Credit inkasso Monedo Now

  Witam, proszę o pomoc. Dostałam dziś email od firmy windykacyjnej. Za Monedo Now pożyczka "WYPOWIEDZENIE UMOWY PRZEDSĄDOWE WEZWANIE DO ZAPŁATY Działając w imieniu i na rzecz obecnego Wierzyciela, SVEA Ekonomi Cyprus Ltd., na podstawie udzielonego pełnomocnictwa wobec braku płatności 2 pełnych rat wypowiadam umowę nr DLP207627R11 z dnia 2018-02-22 z zachowaniem 30 – dniowego okresu wypowiedzenia. Informuję, że Pana/i sprawa została skierowana do Kancelarii Prawnej CREDITEXPRESS Inkasso A. OLEARSKA Spółka Komandytowa w celu przeprowadzenia czynności windykacyjnych zmierzających do odzyskania należności zakupionych od Kreditech Polska Sp. z o.o. (MONEDO_NOW). 1012,65 zł (stan po uprawomocnieniu się wypowiedzenia na dzień 21.11.2019 r.) płatne w terminie 31 dni: 2019-11-21 r. W przypadku chęci spłaty przed wskazanym powyżej terminem płatności prosimy o kontakt telefoniczny – nasz pracownik poinformuje o aktualnej wysokości odsetek. Na saldo zadłużenia składa się: 818,79 zł – kapitał (na dzień uprawomocnienia wypowiedzenia) 88,66 zł – prowizja (na dzień uprawomocnienia wypowiedzenia) 56,10 zł – odsetki umowne (na dzień uprawomocnienia wypowiedzenia) 29,46 zł - odsetki karne naliczone przez Kreditech Polska Sp. z o.o. 19,64 zł - odsetki karne naliczane przez SVEA Ekonomi Cyprus Ltd. (na dzień uprawomocnienia wypowiedzenia) Brak wpłaty w wymienionym wyżej terminie spowoduje przekazanie długu na drogę postępowania sądowego. Po uzyskaniu sądowej klauzuli wykonalności, możliwa jest egzekucja komornicza przeprowadzona przez komornika sądowego z całego Pana/i majątku podlegającego zajęciu. Zgodnie z art. 27.1 ustawy o kosztach komorniczych (Dz.U. 2018 poz. 770) wszczęcie postępowania egzekucyjnego może spowodować, że powstanie obowiązek uiszczenia koszów egzekucyjnych, których wysokość wynosi do 10% wyegzekwowanego świadczenia. Jeżeli chce Pan/Pani zakończyć sprawę z pominięciem etapu sądowego i komorniczego proszę o kontakt pod numerem tel.: 71 308 72 30. Nasz pracownik znajdzie rozwiązanie korzystne dla obu stron. PROSZĘ O POMOC AGNIESZKA
 1. Załaduj więcej aktywności
×
×
 • Utwórz nowe...